Oferta

Akcesoria dziecięce

Smyk w Bełchatowie to istna kopalnia dziecięcych akcesoriów – począwszy od podstawowego asortymentu, jakim są smoczki, butelki, naczynia, nocniki, poprzez gryzaki, pościele, podstawki, podkładki, ubranka i bardziej zaawansowane elementy – materace, łóżeczka, kaski, pierwsze rowerki, wspomagacze rozwoju.

  W Smyku w Bełchatowie dostępne są także akcesoria, będące odpowiedzią na potrzeby mam w ciąży lub w połogu. Znaleźć można u nas między innymi

  • laktatory,
  • wkładki laktacyjne,
  • specjalistyczną bieliznę.

  Wszystkie akcesoria, które znajdują się w ofercie Smyka w Bełchatowie, to starannie dobrane produkty pochodzące od zaufanych producentów, w pełni przetestowane i bezpieczne dla dzieci. W naszej ofercie znajdują się między innymi akcesoria marek Avent Philips, Lovi, NUK, Canpol Babies, Suavinex, Tommee Tippee, Dr Browns, B.Box, Medela, Bibs, Microlife, Baby Ono.

  Obsługa gwarantuje wsparcie w wyborze najwłaściwszych akcesoriów, dbając o wysoką funkcjonalność i wyjątkową jakość. Tego typu produkty doskonale sprawdzą się na prezent.

akcesoria dziecięce bełchatów
akcesoria dziecięce bełchatów
Rynek akcesoriów dziecięcych jest ogromny, łatwo zagubić się w gąszczu tych wszystkich produktów i stracić głowę. Jedną z naszych najważniejszych zasad jest wsparcie rodziców w dokonaniu właściwych zakupów, opartych o funkcjonalność, bezpieczeństwo i potrzeby maluszków. Bardzo dbamy o to, by nasi klienci czuli się zaopiekowani i mieli pewność, że produkt, który nabywają, spełni ich oczekiwania, a przede wszystkim przysłuży się właściwej opiece, rozwojowi i pielęgnacji dziecka.
akcesoria dziecięce bełchatów
Magdalena Cieślik
specjalistka w zakresie akcesoriów dziecięcych

Zapraszamy do zakupów w Smyk w Bełchatowie