Dziecięce Centrum Bezpieczeństwa

Foteliki samochodowe

foteliki bełchatów

Dziecięce Centrum Bezpieczeństwa

W Smyku w Bełchatowie mieści Dziecięce Centrum Bezpieczeństwa – jedyny w okolicy Partner Osiem Gwiazdek, specjalizujący się w doborze fotelików dziecięcych. Dlatego też Smyk w Bełchatowie jest najlepszym miejscem do zakupu takiego wyposażenia samochodowego dla dziecka w każdym wieku. Rodzice otrzymują pewność, że kupują możliwie najbezpieczniejszy fotelik, który zapewni ich pociechom komfort podróży i maksymalną ochronę w razie nieprzewidzianych zdarzeń drogowych.
foteliki bełchatów

Marki godne zaufania

W Smyku w Bełchatowie dostępny jest szeroki wachlarz najpopularniejszych i godnych zaufania marek fotelików samochodowych, w tym między innymi: Avionaut, Britax, Cybex, Joie, Maxi-Cosi, Kiddy, BeSafe, BabySafe, Diono, Takata, Axkid, Concord. Foteliki dostępne są w różnych półkach cenowych, jednak niezmienną wartością jest maksymalny poziom bezpieczeństwa potwierdzony w niezależnych crash-testach ADAC.
foteliki bełchatów

Maksimum bezpieczeństwa

Oferujemy także bezpłatny instruktaż i przeszkolenie z właściwego montażu fotelika w pojeździe oraz prawidłowego zapięcia dziecka w wybranym modelu, tak, by zapewnić podróżującemu maluchowi maksimum bezpieczeństwa. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem fotelika samochodowego lub masz dodatkowe pytania, zachęcamy do kontaktu.
Foteliki samochodowe Bełchatów

foteliki bełchatów

Na stałe na półkach Smyk w Bełchatowie mamy obecnie 186 fotelików samochodowych, jest to znakomita większość foteli testowanych zderzeniowo, dostępnych na rynku.
Co warto podkreślić, w razie zainteresowania klientów, możliwe jest sprowadzenie właściwie każdego bezpiecznego fotelika samochodowego.

foteliki bełchatów

modeli fotelików

0
Zapewnienie bezpieczeństwa dziecku jest jedną z najważniejszych powinności rodziców. Bezpieczny fotelik samochodowy to możliwie najwyższa ochrona, którą powinniśmy zapewnić małym podróżnikom. Dlatego szczególny nacisk w Smyku w Bełchatowie położyliśmy właśnie na ten sprzęt. Wyjątkowo dbamy o właściwy dobór fotelika, ale również umiejętność poprawnego montażu go w aucie i prawidłowe zapięcie w nim dziecka. Proponujemy również bezpłatne wsparcie także w przypadku sprzętu, który nie był zakupiony w naszym sklepie, bo dbałość o bezpieczeństwo dziecka jest dla nas naczelną zasadą.
foteliki bełchatów
Piotr Feliksiak
certyfikowany doradca w zakresie fotelików samochodowych
foteliki bełchatów

Zobacz co jeszcze mamy do zaoferowania