Oferta

Wózki dziecięce

W Smyk w Bełchatowie stacjonarnie na stałe znajduje się ok. 159 modeli wózków dziecięcych stworzonych z myślą o noworodkach i dzieciach w pierwszych miesiącach życia. Blisko 70 modeli stanowią wózki spacerowe. Co więcej, istnieje także możliwość zamówienia do sklepu niemalże wszystkich pozostałych modeli dostępnych na rynku.

W Smyku w Bełchatowie oferujemy wózki od sprawdzonych, czołowych polskich i zagranicznych producentów, wśród których znajdują się między innymi:
  • Cybex
  • Muuvo
  • Joie
  • Venicci
  • Bebetto

  a także: 4baby, Adamex, Anex, Baby Boom, Baby World, Bexa, Cybex, Joie, Junama, Kinderkraft, Muuvo, Tutek, Valco Baby, Bugaboo, Bebetto, Vennici, Leclerc, Milou Kids, Espiro. Baby Design, Coletto,Tako, Euro-Cart, EasyGo, Tutis, Roan, Carrello, Dynamic Baby, Zokky, Mutsy, Swiss, Easywalker, Baby Jogger, Greentom, Baby Monsters, Chicco i wiele innych.

  W ofercie sklepu są dostępne wózki głębokie oraz wózki wielofunkcyjne, na które składają się: stelaż z gondolą dla noworodka oraz wersja spacerowa. Najtańsze modele zaczynają się już od ok. 1000 zł.

  Chcesz sprawdzić, czy interesujący Cię model jest u nas dostępny?

wózki dziecięce bełchatów
wózki dziecięce bełchatów
Bardzo dużą uwagę przywiązujemy do funkcjonalności wózków. Przede wszystkim stawiamy na wygodę, komfort i bezpieczeństwo dzieci – dostępne u nas modele są starannie wyselekcjonowane ze wszystkich dostępnych na rynku. Rekomendujemy te wózki, które zapewniają dziecku wszystko, czego szczególnie potrzebuje i rodzicom wszystko, co podnosi jakość użytkowania. Na prośbę klientów proponujemy możliwość zamówienia modeli, które nie są u nas dostępne „od ręki”.
wózki dziecięce bełchatów
Dawid Feliksiak
ekspert do spraw doboru wózków dziecięcych
Wózki dziecięce

Wózki Premium

W Smyk w Bełchatowie dostępne są wózki klasy premium, które są tworzone ze szczególną dbałością o każdy detal. Zwykle wyróżnia je unikalny charakter, niepowtarzalny design i ponadprzeciętna jakość. Na stałe w asortymencie Smyk w Bełchatowie znajdują się marki premium, w tym m.in:
  • Cybex
  • Joolz Day
  • Venicci

  spośród których „od ręki” dostępnych jest ok. XX modeli wózków tej klasy.

  Interesuje Cię konkretny model?

  Sprawdź czy jest u nas dostępny lub zamów go do Smyk w Bełchatowie.

wózki dziecięce bełchatów
wózki dziecięce bełchatów
Wózki klasy Premium to absolutny best of the best w Smyku w Bełchatowie. To sprzęty, które zaprojektowali mistrzowie designu w połączeniu z czołowymi producentami wózków dziecięcych. Są to wyjątkowe pojazdy, w których precyzja łączy się z funkcjonalnością, elegancja i klasa z wygodą. Jestem przekonany, że wózki Premium sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.
wózki dziecięce bełchatów
Dawid Feliksiak
ekspert do spraw doboru wózków dziecięcych

Zobacz co jeszcze mamy do zaoferowania